eksiz-oluk-dere-cati-su-gideri-istanbul-kirat-catici-7-800x600-min
eksiz-oluk-dere-cati-su-gideri-istanbul-kirat-catici-5-800x600-min
eksiz-oluk-dere-cati-su-gideri-istanbul-kirat-catici-6-800x600-min

Firma Profili

KIRAT ÇATI USTASI

Çatı izolasyon alanında uzun yıllardan beri faaliyet gösteren firmamız, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile her zaman kaliteli hizmet gösterme ilkesini benimsemiş ve bu ilke ile yapılarınızın çatılarının her zaman dayanıklı ve şık gözükmesi için çalışmaktadır. Rakip firmalara göre uygun fiyatlarımız ve de son derece kaliteli çatı izolasyon malzemelerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamızın çatı izolasyon alanında göstermiş olduğu faaliyetler ile bireysel ya da iş ortaklarımızın çatılarının lazım olan tüm gereksinimlerini karşılıyoruz. Trapez sac katı, membran kiremit sandviç panel, pergole lambiri ve daha birçok hizmetimiz ile hem yapılarınızı koruyor hem de oldukça kaliteli ve şık tasarımlarımızla yapınıza yeni bir hava katıyoruz.

Çatıların sağlamlıklarının korunması ve bu sayede yapıların üst tarafında meydana gelebilecek olan sorunların en aza indirgenmesi için ve aynı zamanda iç mekanda yer alan belirli etmenlerin de düzgün ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için çatı izolasyon oldukça önemlidir. Biz de sizlere verdiğimiz çatı izolasyonu ve çatı tamiri hizmetleri ile çatınızda kar ve yağmur sularının birikmesini, su buharının dış mekâna geçişini, iç veya dış mekânda meydana gelen seslerin geçişini ve yapının içinde ve dışındaki ısı kaybını engelleyerek yapınızda sorunsuz bir şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen çatı izolasyon ve çatı tamiri işlerinde, yapıya uygun doğru malzemeler ve işini layıkıyla yerine getiren işçilerimiz ile yaşamsal alanlarınızı güvenle koruyoruz. Dış etkenlerle ilk teması sağlayan çatılarınızın dayanıklı ve uzun ömürlü olması için çabalıyoruz.

Çatı izolasyon ve çatı izolasyon fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilir ve aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz.

Kırat çatı Misyonumuz

Misyonumuz çatı yapımı ve çatı izolasyonu konusunda en yüksek performansı göstermek ve müşterilerimize en hızlı hizmeti sağlamaktır. Çatı yapımı ve çatı izolasyonu konusunda gereken profesyonelliğin farkında olarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Kullandığımız malzemelerin en dayanıklı ve binaya en uygun malzemeler olmasına şiddetle dikkat ediyoruz. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti olup projelerimize bu prensip üzerinde şekillendiriyoruz. Kırat Yapı İnşaat çatı izolasyon şirket olarak müşterilerimize en güvenilir hizmeti vermek için profesyonel ekipler ile hizmet ediyoruz.

Uzun yıllardır çatı tamiri ve onarımı işleri ile uğraşmakta olan ekibimiz, aldığı işleri oldukça profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Sizin tüm trabez saç çatı işlemlerinizi, membran kiremit sandviç panel uygulamalarını, pergüle lanbiri ve her türlü çatı izolasyon tadilat ve tamirat işlerinizi yapmaktayız.

Kırat Çatı Vizyonumuz

Kırat Yapı İnşaat şirketi olarak vizyonumuz alanımızda en iyi olmaktır. İnşaat sektöründe yaşanan gelişmeleri takip ederek müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermek en temel amacımızı oluşturmaktadır. Vizyonumuzu belirleyen müşterilerimizin talepleridir. Daima bu talepleri en iyi ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çabalayan bir şirket olmaya devam etmek istemekteyiz. Bu amaçla alanında profesyonel kişiler tarafından oluşturulmuş ekibinizle birlikte uzun yıllar hizmet vermeye devam edeceğiz. Türkiye'nin önde gelenleri arasında olarak hizmetimizde en iyi olmak için çabalamaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

Uzun yıllardır çatı tamiri ve onarımı işleri ile uğraşmakta olan ekibimiz, aldığı işleri oldukça profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Sizin tüm trabez saç çatı işlemlerinizi, membran kiremit sandviç panel uygulamalarını, pergüle lanbiri ve her türlü çatı izolasyon tadilat ve tamirat işlerinizi yapmaktayız.

TOP