Kiremit Çatı

Binaların tepelerine nizami bir şekilde dizilmiş kiremitlerden oluşan çatılara kiremit çatı denilmektedir. Eskiden tek tip kiremit çatı malzemesi kullanılırken özellikle inşaat sektörünün gelişmesi ile değişik tip ve ebatlarda kiremitler imal edildi ve binalarda kullanılıyor.

Çatı İzolasyon Ustası

Çatı yapımında en önemli unsurlar arasında bulunan çatı izolasyonu çatı izolasyon ustası tarafından yapılmalıdır. Çatı İzolasyonu Nedir? Çatı izolasyon ustası tarafından çatılara yapılan yalıtım işlemine çatı izolasyonu denilmektedir. Çatıların yalıtımsız olması binalarda önemli sorunların baş göstermesine sebep olmaktadır.

Çatı Yapımı

Çatı Yapımı Nasıl Olur? Ustalar tarafından yapılması gereken çatı yapımı farklı aşamalardan oluşan ve karmaşık bir işlemdir. Çatı türüne göre farklı işlemler yapılır. Çatı yapımı ahşap çatı yapımı, metal çatı yapımı gibi kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir.

Teras Kaplama ve Lambiri

Sektörde uzun yıllar hizmette bulunan teras kaplama firmamız en kaliteli ürünleri ile en güvenilir hizmetleri en kısa süre içine sizlere sunmaktadır. Teras Kaplama Nedir? Günümüzde pek çok farklı yeniliklerin öncüsü olan teras kaplama firmamız her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Çatı Tamiri

Çatılar, yapıları hava olayları ve doğal afetlerden korumaktadırlar. Çatılar temel olarak taşıyıcı ve çatı kaplama olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadırlar ve çatı tamiri işlemlerinde bu iki kısım da ayrı şekilde incelenip sorunlar tespit edilmelidir.

Çatı Ustası

Çatı ustası binaların üzerindeki bizi koruyan farklı türlerdeki çatıların doğru ve düzgün bir şekilde yapımı konusunda görev üstlenir. Çatı yapımı oldukça karmaşık ve zorlu bir görev olduğu için mutlaka bir çatı ustası tarafından yapılmalıdır.

Sundurma Çatı

Çok sayıda farklı yapıların yapımında her zaman başarıya ulaşan firmamız sundurma çatı hizmetlerinde de en güvenilir olduğunu kalitesiyle kanıtlamıştır. Sundurma Çatı Nedir? Sundurma çatı hizmetlerinde yüksek kalitede ve en güvenilir hizmetleri ayağınıza kadar getiren firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız

Çatı Yapımı Ustası

Çatı Yapımı Ustası Önemi Binaların tepelerinde bulunan koruyucu çatıların yapımında önemli rol üstlenen kişiler çatı yapımı ustası olarak adlandırılmaktadır. Çatıların yapımı konusunda çatı yapımı ustası ile birlikte çalışmak oldukça önemlidir. Yapan kişi ne kadar iyi olursa çatı o kadar dayanıklı ve düzgün olacaktır.

Komple Çatı Yapımı

Sıfırdan Çatı Nasıl Yapılır? En sağlıklı çatı nasıl yapılır bakıldığı zaman çatı türünün belirlenmesi için taşıyıcılık sistemleri ile birlikte görünüm açısından doğru tercih yapılması gerekir. Sıfırdan çatı yapımı işlemlerine bakıldığı zaman deprem yönetmenliği dikkate alınarak sıfırdan çatı yapımına başlanması gerekir.

Profil Çatı

Profil çatıların montaj kolaylığı olduğundan dolayı bundan böyle sizlerde zorluk yaşamadan profesyonel firmamıza yönelebilirsiniz. Çatı sistemleri de artık gündelik hayatımızın içerisinde büyük önem arz eder. Çünkü bakıldığı zaman son dönemde su sızıntıları çatı katlarında çok fazla olabiliyor.Kırat Çatı Yapım ustası

Membran Çatı

Membran çatıyı yaptırmaya karar verdiğiniz an bu konuda en iyisi olduğunu ispatlayan uzman ekiplerimiz devreye girecektir. Yaşamımızda artık farklı türde ki pek çok çatı sistemlerinin kullanıldığını söylemek mümkün. Onlardan birisi de membran çatı olabiliyor.

Trapez Saç Çatı

Trapez sac çatı, boyalı ve boyasız alüminyumdan üretilen bir çatı ürünüdür. Oldukça sağlam ve dayanıklı olan Trapez sacın, ısı yalıtımsız ve çok tabakalı yalıtımlı gibi türleri de bulunmaktadır. İsteğe göre farklı kalınlık ve uzunluklarda imal edilebilirken standart boyutları da mevcuttur.

Şıngıl Çatı

Günümüzde eğimli çatı kaplama malzemesi olarak karşımıza şıngıl çatıların çıktığını söylemek mümkündür. Şıngıl çatı, diğer çatı türlerine oranla daha fazla eğimli bir yapıya sahiptir.Şıngıl çatıları istiyorsanız bu konuda da çalışmalarını en güzel şekilde sürdürmektedir.

Ahşap Çatı

Ahşap Çatı Yapımı Nasıl Olur? Son zamanlarda oldukça şık bir görüntü sağlayan ahşap çatı yapımı pek çok zevk sahibi kişi tarafından tercih edilmektedir. Şık görüntüsünün yanı sıra oldukça ekonomik bir seçenek sunan ahşap çatı yapımı kendi içinde farklı türlere ayrılmaktadır.

Çatı Aktarma

Çatının tamamen yenilenmesi için bazı işlemler yapılmaktadır. Yapılan bu işlemlerin geneline çatı aktarma ismi verilmektedir. Çatı Aktarma Nasıl Yapılır? Çatı aktarma yapılırken çatının içerisinde bulunduğu duruma göre farklı işlemler çatı ustası tarafından üstlenilmektedir.

Kırat çatı Misyonumuz

Misyonumuz çatı yapımı ve çatı izolasyonu konusunda en yüksek performansı göstermek ve müşterilerimize en hızlı hizmeti sağlamaktır. Çatı yapımı ve çatı izolasyonu konusunda gereken profesyonelliğin farkında olarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Kullandığımız malzemelerin en dayanıklı ve binaya en uygun malzemeler olmasına şiddetle dikkat ediyoruz. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti olup projelerimize bu prensip üzerinde şekillendiriyoruz. Kırat Yapı İnşaat çatı izolasyon şirket olarak müşterilerimize en güvenilir hizmeti vermek için profesyonel ekipler ile hizmet ediyoruz.

Uzun yıllardır çatı tamiri ve onarımı işleri ile uğraşmakta olan ekibimiz, aldığı işleri oldukça profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Sizin tüm trabez saç çatı işlemlerinizi, membran kiremit sandviç panel uygulamalarını, pergüle lanbiri ve her türlü çatı izolasyon tadilat ve tamirat işlerinizi yapmaktayız.

Kırat Çatı Vizyonumuz

Kırat Yapı İnşaat şirketi olarak vizyonumuz alanımızda en iyi olmaktır. İnşaat sektöründe yaşanan gelişmeleri takip ederek müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermek en temel amacımızı oluşturmaktadır. Vizyonumuzu belirleyen müşterilerimizin talepleridir. Daima bu talepleri en iyi ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çabalayan bir şirket olmaya devam etmek istemekteyiz. Bu amaçla alanında profesyonel kişiler tarafından oluşturulmuş ekibinizle birlikte uzun yıllar hizmet vermeye devam edeceğiz. Türkiye'nin önde gelenleri arasında olarak hizmetimizde en iyi olmak için çabalamaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

Uzun yıllardır çatı tamiri ve onarımı işleri ile uğraşmakta olan ekibimiz, aldığı işleri oldukça profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Sizin tüm trabez saç çatı işlemlerinizi, membran kiremit sandviç panel uygulamalarını, pergüle lanbiri ve her türlü çatı izolasyon tadilat ve tamirat işlerinizi yapmaktayız.

TOP